Testy badające poziom biegłości językowej

Zapraszamy do wykonania testów badających poziom biegłości (język ogólny) z języka angielskiego (English Placement Test) oraz niemieckiego (Deutsch Einstufungstest). Każdy test składa się z zestawu pytań jednokrotnego wyboru. Na wypełnienie testu należy przeznaczyć nie więcej niż 40 minut.


Przez test należy przebrnąć samodzielnie, bez pomocy słownika, notatek czy osób trzecich. Żeby wynik był wiarygodny, powinno się podejść do testu uczciwie. To ma być odzwierciedlenie Twojej znajomości języka obcego. Wynik ma być oceną przede wszystkim dla Ciebie. Natomiast dla nas rzetelność odpowiedzi ma pomóc w doborze narzędzi i materiałów do skutecznego nauczania języków albo do oceny rezultatów nauczania.


Ilość wejść na strony z testami jest ograniczona. Każdy test można wypełnić tylko raz. Każdy test ma część obowiązkową, która dotyczy podstawowych zagadnień językowych. Natomiast pozostałe pytania wkraczają na wyższe poziomy, więc jeżeli zaczniesz odczuwać wyraźne trudności w typowaniu odpowiedzi to nie strzelaj na siłę i przejdź na koniec testu aby zakończyć i wysłać wyniki do oceny.


W ciągu 24 godzin otrzymasz informację zwrotną z wynikiem oraz orientacyjnym poziomem na jakim się znajdujesz według skali CEFR. Aby było to jednak możliwe, na końcu testu poprosimy Cię o podanie Twoich danych oraz kontaktowego adresu email.


JĘZYK ANGIELSKI
JĘZYK NIEMIECKI
Test zawiera 120 pytań
Maksymalnie spędź nad nim 40 minut
Wypełnienie pierwszych 40 pytań (1 i 2 strona) jest obowiązkowe
Na końcu testu (7 strona) należy kliknąć w przycisk kończący test
Wyniki można przesłać tylko jeden raz
Ilość wejść ograniczona
Test zawiera 100 pytań
Maksymalnie spędź nad nim 40 minut
Wypełnienie pierwszych 20 pytań (1 strona) jest obowiązkowe
Na końcu testu (6 strona) należy kliknąć w przycisk kończący test
Wyniki można przesłać tylko jeden raz
Ilość wejść ograniczona
 test_klik_ang  test_klik_niem

testy_jezykowe_end_landscape