Szkoła językowa – kursy i szkolenia firmowe

– Firmowy kurs języka może być nie tylko obowiązkowym szkoleniem,
mającym na celu zwiększenie kompetencji pracowników,
ale także formą wynagrodzenia pracy i zaangażowania tych najlepszych,
zasługujących na wyróżnienie. –


KURSY FIRMOWE
cena za 60 minut
95 zł
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
Długość trwania kursu i częstotliwość zajęć ustalana indywidualnie
Kurs kierowany do klientów biznesowych i instytucjonalnych
Tematyka zajęć nawiązuje do profilu działalności klienta
Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły lub siedzibie klienta
Proponowana optymalna częstotliwość zajęć:
2x w tyg. lekcje 60-minutowe
2x w tyg. lekcje 90-minutowe
Cena obejmuje:
Dodatkowe materiały do nauki (bez podręcznika)
Wsparcie elektroniczne do nauki słownictwa
Indywidualne konto z dostępem do Bazy wiedzy
Dodatkowe informacje:
Wystawiamy faktury VAT
Podane ceny są cenami brutto – usługi nauczania języków obcych są zwolnione przedmiotowo z podatku od towarów i usług (VAT)
Płatność za kurs przelewem lub gotówką, w całości z góry lub w systemie ratalnym
Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat
Zapisz się
SZKOLENIA FIRMOWE
cena za godzinę zegarową szkolenia
150 zł
JEDNORAZOWE LUB CYKLICZNE
Terminy szkoleń i długość trwania ustalane indywidualnie
Szkolenia językowe nastawione na rozwój umiejętności twardych i miękkich
Tematyka szkoleń nawiązuje do profilu działalności klienta
Szkolenia organizujemy w siedzibie szkoły lub w siedzibie klienta
Proponowana optymalna wielkość grup:
4-10 osób
Warunkiem uruchomienia kursu jest utworzenie 4 osobowej grupy
Przykładowa tematyka szkoleń:
Speak like a native / Sprich wie ein Deutsch
Customer service / Kundenbetreuung
Survival business English / Praktisches Wirtschaftsdeutsch
Cena obejmuje:
Materiały szkoleniowe
Dodatkowe informacje:
Wystawiamy faktury VAT
Podane ceny są cenami brutto – usługi nauczania języków obcych są zwolnione przedmiotowo z podatku od towarów i usług (VAT)
Płatność za szkolenie, przelewem lub gotówką, następuje po wykonaniu usługi (standardowy termin to 7 dni)
Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat
Zapisz się

Zwiększenie kompetencji językowych załogi może mieć pozytywny wpływ na wizerunek firmy lub instytucji, którą reprezentujesz. Pracownicy dobrze znający języki obce mają większe poczucie pewności siebie w sytuacjach wymagających użycia języka obcego. Nauka języków obcych usprawnia komunikację z zagranicznymi partnerami. Efektem tego może być zwiększenie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa, czyli np. szansa na zdobycie nowych rynków. Powinno więc interesować Cię podniesienie poziomu umiejętności językowych pracowników Twojej organizacji.


Z jakimi podmiotami współpracujemy?

Podejmiemy współpracę bez względu na to czy reprezentujesz kilkuosobową firmę, organ administracji publicznej, czy ponadnarodową korporację. Najważniejsze, żeby naszym wspólnym celem była pełna zaangażowania nauka języka.

Każda organizacja jest specyficzna ze względu na charakter działalności, formę organizacyjną, ramy rynkowe oraz branżę, w której działa. Dlatego dostosowujemy tematykę i program kursów tak, aby biorący w nich udział jak najszybciej i jak najpełniej mogli wykorzystać język w codziennej pracy. Akceptujemy sugestie ze strony zleceniodawcy, jesteśmy elastyczni.

W skrócie: jak ta współpraca wygląda?

Kursy prowadzimy w siedzibie firmy w porach zależnych od przyjętej kultury pracy w danej organizacji. Przed rozpoczęciem dnia pracy, w godzinach pracy lub po godzinach. Uważamy, że taka forma jest najskuteczniejsza, ponieważ pracownicy zazwyczaj czują się bardziej zdyscyplinowani w siedzibie firmy niż np. w zewnętrznej szkole językowej.

Ściśle współpracujemy z przedstawicielem kierownictwa organizacji lub/oraz komórką odpowiedzialną za zarządzanie kadrami i na bieżąco przedstawiamy postępy w nauce pracowników oddelegowanych do udziału w kursach.

Co ponad to?

Prowadzimy także kursy przygotowujące do specjalistycznych egzaminów językowych (m.in. BEC, ILEC, ZDfB, PWD), o których można dowiedzieć się więcej z podstrony traktującej o egzaminach językowych.

Jeśli znasz język angielski lub niemiecki w takim stopniu, że nie potrzebujesz dodatkowych, regularnych lekcji, ale mimo wszystko nie czujesz się pewnie przed spotkaniem biznesowym czy konferencją międzynarodową, proponujemy intensywne kursy przygotowujące do konkretnego wydarzenia. Wspólnie przećwiczymy typowe zwroty komunikacyjne, poprawimy ewentualne błędy w wymowie i sprawdzimy poprawność językową przemówienia czy prezentacji.

Audyt językowy.

Ponadto, zainteresowanym organizacjom oferujemy przeprowadzenie audytu językowego. Audyt językowy zyskuje coraz większe uznanie w wielu firmach jako narzędzie wykorzystywane do profesjonalnej oceny kompetencji językowych pracowników. Może być wykorzystany do zbadania potrzeb szkoleniowych firmy, zweryfikowania umiejętności pracowników oraz zmierzenia postępów osób uczestniczących w szkoleniach językowych. Proponujemy audyt poziomujący przed rozpoczęciem kursu językowego, audyt kompetencji językowych zatrudnionych pracowników oraz audyt rekrutacyjny dla kandydatów ubiegających się o pracę.

Niekoniecznie tylko szkolenie.

Firmowy kurs języka może być nie tylko obowiązkowym szkoleniem, mającym na celu zwiększenie kompetencji pracowników, ale także formą wynagrodzenia pracy i zaangażowania tych najlepszych, zasługujących na wyróżnienie. Tym bardziej, że życzliwa atmosfera oraz interesujący sposób prowadzenia zajęć, które proponujemy, pozwalają na szybkie przyswajanie wiedzy i prawdziwą satysfakcję z osiągania kolejnych etapów znajomości języka.


Już teraz sprawdź swój poziom biegłości językowej rozwiązując TESTY POZIOMUJĄCE z języka angielskiego i niemieckiego.

testy_klik


Zapoznaj się również z naszą ofertą KURSÓW I SZKOLEŃ STACJONARNYCH