Szkoła językowa – JĘZYKI.GRADZIK.PL

– Nikt nie powie:
„Nie nadajesz się”.
Każdy się nadaje! –


Oferta

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych. Proponujemy kursy i szkolenia z języka angielskiego oraz niemieckiego na wszystkich poziomach biegłości językowej: od A1 do C2 według CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat CEFR, zapraszamy do odwiedzenia strony poświęconej biegłości językowej. Natomiast jeżeli chcesz wstępnie poznać swój poziom biegłości językowej już teraz to polecamy rozwiązać nasze testy poziomujące.

Każdy kto chce…

Fakt, że się tu znajdujesz może świadczyć o tym, że chcesz zainwestować w siebie albo zainwestować w swój zespół pracowników. Każdy kto chce, może uczyć się z nami języka, bez względu na to czy stawia pierwsze kroki w świecie języka angielskiego lub niemieckiego, potrzebuje odświeżyć zakurzoną wiedzę, czy dopracować język do perfekcji. Z nami możesz nauczyć się języka od podstaw, rozszerzyć swoją obecną wiedzę językową, wyszlifować wysoki stopień zaawansowania lub po prostu poćwiczyć.

…się nadaje!

Nikt nie powie: „Nie nadajesz się”. Każdy się nadaje! Tutaj bardziej chodzi o nić porozumienia. W tej kwestii podchodzimy zero-jedynkowo. Nasz klient musi wzbudzić nasze zaufanie, na równi z zaufaniem jakim on nas obdarzy. Nauczanie jest formą bezpośrednich relacji. Nie pozwolimy się męczyć kursantowi. Jeśli nie ma porozumienia, nie ma efektów, a jeśli nie ma efektów, nie ma obustronnej satysfakcji.


Dowiedz się więcej…

KURSY STACJONARNE KURSY FIRMOWE